Videoklipy :

Patheroye Roye - Prosecká

Patheroye Roye - Holka blbá

Patheroye Roye na Bandzone

Patheroye Roye na Facebooku


aktuální akce:

30.9.

Písek

TOPlist

martin

Martin se narodil jako 3,85 kg vážící chlapeček někdy v říjnu v jedné pražské porodnici. Kytarista a hovado v jedné osobě je starším bráchou Ondyho. Punková muzika ho provází asi celý život, když poprvé slyšel Ramones, hned věděl kterým směrem se má dát. První akord který kdy na kytaře zahrál bylo A moll, ale to je asi nezajímavý. Kvůli absenci jakéhokoliv zpěváka se s krajním odporem této role zhostil a jak to tak vypadá už u toho asi zůstane. Jeho kytarový svět je naplněn mnoha různými akordy, které se různě skládají a dávají pevné kořeny ke vzniku písniček s mnohdy politickým tématem.

ondra

Tento kytarista naší skupiny se narodil v úterý před pár lety ve znamení berana. Muziku má rád odmalička, ze všeho nejvíc měl rád tvrdší verze písní od Kelly family v poněkud drsnějším podání modře nabarvených Šmoulů. Nyní lahodí jeho uchu rytmický Punk se kterým je spojen jeho životní styl-holduje omšelým křivákům, nerad pije pivo z plastových kelímků a polehávání na hospodských stolech je pro něj takřka typické. Jeho hudební dráha započala někdy před 6 lety v momentě, kdy si koupil svou první elektrickou kytaru. Začínal se svým bratrem v punkové skupině BSE no. 5, ovšem po roce se tato sestava rozpadla, a tak se domluvili s Martinem, že dají dohromady něco nového, a tím vznikaly počátky Patheroye Roye.

honza

Svým naprosto ojedinělým vystupováním poprvé Honza zaujal okolí někdy v roce 1988 ve chvíli když přišel na svět. Jeho mozková činnost je silně spjata s jeho vášní pro počítačový svět, proto se není čemu divit že je webmástrem našich stránek. Stačil jen malý prvotní nízkokmitočtový impuls pro začátek jeho „basákovské“ éry a Jeník mohl v klidu nastoupit do již rozjetého vlaku punkového světa plného tříakordové muziky, životního stylu a těžkých bot. Honza je jedním z PP (Perspektivních Punkerů), kteří vzali svůj život pevně do svých rukou a přesně vědí co chtějí – John want´s Punk

binda

Binďa je nejmladší člen naší kapely, kterej na naší bubenický stoličce po pěti letech vystřídal Monču. Víme, že se narodil léta páně 91, a že je to pohodovej týpek, co má bicí pevně pod svejma rukama. Jako jedinej z kapely neni ze Štěkně, nýbrž z Katovic, a taky bubnuje v jeho další kapele - The Riverside Project. A má rád pivo.

lucia

Lucía vzala Binďovi místo nejčerstvějšího člena naší kapely. Nevíme přesně, kdy se narodila, ale jelikož je to žena, tak to nevadí. Víme, že pochází z Prahy, ale pro jistotu už bydlí ve Štěkni, jelikož se nám spřáhla s bývalým manažerem. Sotva jsme Lucíu angažovali, už se nám o ní začal zajímat AnčaBand. Lucía je největší pankáč z nás všech, protože objela půl světa na kole. Bez prdele.

©2010 Patheroye Roye, webdesign by metacom